Bio koření Majoránka BIO

Majoránka BIO

Balení 15 g 30 Kč koupit Balení 30 g 60 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 200,- / 100 g
 

koření Majoránka BIO

Majoránka je aromatická bylina, bez které se neobejde bramborová nebo hrachová polévka, bramboráky a zabijačkové hody. Přidávat by se měla až na závěr tepelné úpravy, aby si zachovala svou chuť.

Chuť a vůně Jemná, sladká chuť s mírně hořkým podtónem.
Kde se pěstuje Evropa, Asie, Egypt
Na co se používá Na dochucování polévek, omáček a masitých jídel, vhodná je kombinace s česnekem. Patří do zabijačkových specialit, bramboráků a luštěnin.
Upozornění Nedoporučuje se používat ve větší míře v těhotenství.
Země původu Egypt
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce mimo EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.
Etiketa pro BIO majoránku
 
Majoránka je dostupná v těchto variantách
 
Jak se majoránka řekne:
jiné názvy: marjánka, majorán, maděránek, voněkras, majerán
latinsky: Origanum majorana
slovensky: majorán, majoránka
anglicky: marjoram
německy: Majoran
francouzsky: marjolaine
Druh kuchyně, ve které se majoránka s oblibou používá
 

Kde koupím BIO majoránku?

Nejenom BIO majoránku, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně BIO majoránky.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě