Koření Chilli Jalapeño červené mleté

Chilli Jalapeño červené mleté

Balení 40 g 68 Kč koupit Balení 80 g 136 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 170,- / 100 g
 

Koření Chilli Jalapeño červené mleté

Chilli papričky Jalapeño, které pocházejí z Mexika, jsou v porovnání s ostatními papričkami spíše mírně pálivé. Hodnota SHU se pohybuje okolo 10 000 jednotek pálivosti. 

Chuť a vůně Mírně až středně pálivá chuť, nasládlá.
Kde se pěstuje Mexiko, Peru, Texas, Čína
Na co se používá Na maso, ryby, mořské plody, zeleninové pokrmy, hamburgery, pizzu, sýry, k výrobě salsy, vaječných a tradičních mexických pokrmů, marinád, nejrůznějších omáček, polévek, pomazánek a dokonce i koktejlů.
Země původu Mexiko
Etiketa pro mleté červené chilli papričky Jalapeño
 
Jak se chilli Jalapeño řekne:
latinsky: Capsicum annuum (odrůda paprika setá, roční)
Druh kuchyně, ve které se chilli Jalapeño s oblibou používá
 

Kde koupím mleté červené chilli papričky Jalapeño?

Nejenom mleté červené chilli papričky Jalapeño, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně mletých červených chilli papriček Jalapeño.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě