Koření Petržel nať

Petržel nať

Balení 20 g 30 Kč koupit Balení 50 g 75 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 150,- / 100 g
 

Koření Petržel nať

Sušená drcená petrželová nať je všestranná bylinka, která nahradí po celý rok čerstvou petrželku do polévek, salátů i pomazánek.

Používá se i do bylinných čajových směsí. 

Chuť a vůně Ostrá i nasládlá chuť a silná bylinná vůně.
Kde se pěstuje Evropa
Na co se používá Do polévek, omáček, nádivek, pomazánek, na ryby, pečená i dušená masa, do dresinků, bramborových, houbových a zeleninových pokrmů.
Země původu Česká republika
Etiketa pro petrželovou nať
Petržel nabízíme v těchto variantách
 
Jak se petržel řekne:
jiné názvy: apich zahradní, petruška, perašín
latinsky: Petroselinum
slovensky: petržlen
anglicky: parsley
německy: Petersilie
francouzsky: persil
Druh kuchyně, ve které se petržel s oblibou používá
 
Na co se petržel většinou používá
 

Kde koupím petrželovou nať?

Nejenom petrželovou nať, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně petrželové natě.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě