Koření na Chili con carne

Koření na Chili con carne

Balení 40 g 36 Kč koupit Balení 80 g 72 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 90,- / 100 g
 

Koření na Chili con carne

Speciální pikantní směs koření na jedno z nejslavnějších texasko-mexických jídel. Chili con carne španělsky znamená chilli s masem a jedná se o pálivý pokrm z fazolí, rajčat, mletého masa a samozřejmě chilli. Další koření si do jídla začali přidávat až evropští přistěhovalci, kteří těžko snášeli původní pekelnou verzi s pořádnou dávkou mletých chilli papriček. Kromě masové varianty si můžeme připravit i vegetariánskou, které se říká Chili sin carne nebo-li chilli bez masa.

Doporučené dávkování 2 vrchovaté polévkové lžíce koření na 1 kg masa
Zajímavost Správně se ve španělštině název tohoto jídla píše "chili con carne", tedy chili s jedním l. V Čechách je ale spíše rozšířena varianta z britské angličtiny se dvěma l.
Upozornění Není vhodné pro děti do 3 let.
Země původu Česká republika
Etiketa pro Chili con carne
Jak se chili con carne řekne:
anglicky: Chilli Con Carne
Druh kuchyně, ve které se Koření na Chili con carne s oblibou používá
 
Na co se Koření na Chili con carne většinou používá
 

Kde koupím Chili con carne?

Nejenom Chili con carne, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně Chili con carne.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě