Koření Dátá Chai Masála

Koření Dátá Chai Masála

Balení 40 g 76 Kč koupit Balení 80 g 152 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 190,- / 100 g
 

Koření Dátá Chai Masála

Dátá Masála je směs koření k přípravě tradičního indického bílého čaje (též nazývaný Yogi čaj). Nejčastěji se směs koření na Dátá Masála připravuje s černým čajem typu Assam. Takto připravený čaj má povzbudivý účinek, ale např. oproti kávě s mnohem větší schopností soustředění. Zároveň je, na rozdíl od kávy, šetrný k žaludku.

Doporučené dávkování 1-2 vrchovaté čajové lžičky koření na 1 l vody
Složení Dátá Chai Masály
Příprava Do 1 litru vroucí vody přidáme postupně 2 lžičky černého čaje, 1 lžičku koření Dáta čaj masala a cukr. Necháme vařit 3 minuty, pak přidáme mléko a necháme znovu vzkypět. Scedíme a podáváme teplé nebo vychlazené.
Země původu Česká republika
Etiketa pro Dátá Chai Masálu
Jak se dátá chai masála řekne:
jiné názvy: Dátá čaj Masála, Yogi tea
Druh kuchyně, ve které se Koření Dátá Chai Masála s oblibou používá
 

Kde koupím Dátá Chai Masálu?

Nejenom Dátá Chai Masálu, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně Dátá Chai Masály.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě