Koření Křupavé umami

Křupavé umami

Balení 40 g 64 Kč koupit Balení 80 g 128 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 160,- / 100 g
 

Koření Křupavé umami

Poznejte kouzlo umami, vytoužené páté chuti, s touto speciálně namíchanou směsí koření, která dodá vašim oblíbeným studeným i teplým pokrmům jedinečnou hloubku a bohatost. Díky svým přirozeným vlastnostem toto univerzální koření pozvedá chuťový profil a vytváří symfonii, která podráždí vaše chuťové pohárky.

Křupavé umami můžete přidat na saláty, pečenou nebo grilovanou zeleninu, grilované i dušené maso nebo do polévek. Základem je kombinace papriky, rajčatových lupínků a smažené cibulky, která poskytuje lahodnou rovnováhu chutí. Smažená cibule a celer dodávají uspokojivou křupavost a aromatické tóny, zatímco rajčata a libeček přispívají k jasnému a osvěžujícímu nádechu.

Směs koření, obohacená o cibuli, česnek, kurkumu, pastinák a nádech kouře, nabízí lákavou kombinaci pikantních, zemitých a kouřových tónů. Výsledkem je dobře vyvážené koření, které posune vaše kulinářské výtvory na vyšší úroveň a promění je ve skutečně nezapomenutelné a uspokojivé pokrmy. Ať už vaříte pro zvláštní příležitost, nebo jen přidáváte příval chuti do každodenních jídel, směs koření Křupavé umami je dokonalým společníkem.

Země původu Německo
Etiketa pro Křupavé umami
Druh kuchyně, ve které se Křupavé umami s oblibou používá
 

Kde koupím Křupavé umami?

Nejenom Křupavé umami, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě