Váš královský průvodce kořením

Váš královský průvodce kořením

 

Už žádná nuda v kuchyni. Tak, jako malíře inspiruje plná paleta barev, bude vás při vaření inspirovat plná polička barevného a voňavého koření. V každé kořence se skrývá vůně, která vás přenese do daleké exotiky nebo třeba dětství. Stačí jí otevřít a v okamžiku vykouzlíte úžasné nové chutě a vůně na svém talíři.
Tipy na koření do vaší kuchyně
Jen málokomu se podaří navštívit všechny kouty světa, ale díky koření procestujeme všechny kraje a ochutnáme jídla různých světových kuchyní jako mávnutím kouzelného proutku. Každý den můžeme objevit vyhlášené i neobvyklé recepty z celého světa a zpestřit si tak všední i sváteční chvíle.
Koření světových kuchyní
Co si budeme namlouvat, jsou dny, kdy člověk nemá zrovna moc velkou náladu na vaření a už vůbec se mu nechce v kuchyni  trávit čas a experimentovat s neznámými ingrediencemi. Pak není nic snažšího, než vzít pár základních surovin, přidat jedno z mnoha koření a nové skvělé jídlo je na světě.
Recepty pro vaší inspiraci

 


Vybrala jsem pro vásVybrala jsem pro vás

Není nad osobní doporučení na základě vlastní zkušenosti. Protože v naší nabídce najdete přes 300 druhů koření, není snadné se v této záplavě chutí a vůní vyznat. Proto jsem pro vás připravila přehled těch nejlepších a nejoblíbenějších koření. Ale jak se říká, kolik lidí, tolik chutí, takže určitě se podívejte na celou naši nabídku a zkoušejte a experimentujte.

Míša z Království chuti

 


Podívejte se na koření, které pro vás osobně doporučuji. Pokud vás ale zajímá celá naše nabídka několika set koření, určitě se podívejte do našeho e-shopu nebo nás navštivte v našem obchodě.