Kořenka Kořenka skleněná mini s korkovým uzávěrem
Kořenka skleněná mini s korkovým uzávěrem
Kořenka skleněná mini s korkovým uzávěrem
 

Kořenka skleněná mini s korkovým uzávěrem

Balení 1 ks 29 Kč koupit
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
 

Kořenka skleněná mini s korkovým uzávěrem

Malá skleněná kulatá kořenka o průměru 56 mm a výšce 65 mm svým designem připomíná flakonek na vzácný parfém a i když na první pohled působí křehce, je vyrobena ze silného odolného skla, takže vydrží i nějaký ten pád nebo méně šetrné zacházení při vaření. Velká korková zátka se velmi dobře chytá a zároveň dobře v kořence drží, takže nehrozí její vypadnutí a rozsypání obsahu.

Objem 30 ml ji předurčuje pro použití buď na vzácnější koření nebo pro méně časté vaření, kdy nechceme mít příliš velkou zásobu koření, abychom měli jistotu, že jej spotřebujeme čerstvé.

Rozměry 56 x 65 mm
Objem 30 ml
Země původu Evropská unie

Kde koupím Kořenka skleněná mini s korkovým uzávěrem?

Nejenom Kořenka skleněná mini s korkovým uzávěrem, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě