Kávová cesta kolem světa Střední Amerika 1
Střední Amerika 1
Střední Amerika 1
 

Střední Amerika 1

Balení 1 ks 220 Kč koupit
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
 

Kávová cesta kolem světa Střední Amerika 1

Mezi státy, kde má pěstování kávy důležitou roli, patří Nikaragua. V drsné krajině, donedávna zmítané občanskou válkou, se pěstuje káva, která je známa svojí jemnou a vyrovnanou chutí. Sousedící Honduras patří k zemím, které ocení zkušení cestovatelé, stejně jako znalci oceňují zde produkovanou kávu. Jsou věci neobjevené a ne příliš známé, které ale prostě stojí za pokus. Naproti tomu Mexiko je proslulou zemí s památkami indiánských kultur, krásným pobřežím a teplým mořem. Četné malé plantáže s kávovníky najdete v nížinách i vysoko v horách. Neváhejte a vydejte se na cestu, bon voyage!

NIKARAGUA JULIETA
Chuťově vynikající vyrovnaná káva s lehce nasládlým typicky voňavým aromatem. Tato káva, jemně pražená podle starých místních receptur, tvoří základ pro každé ráno a dává tak pevnost celému dni.

HONDURAS MARCALA MARESOL
Honduras produkuje kávovníková zrna dobré kvality, která se často vyznačují pikantní kyselostí a velmi vyváženou, až harmonickou chutí. Káva z vysokých poloh je dobré jakosti, vytříděného zrna a po upražení velmi úhledného vzhledu.

MEXICO ALTURA
Vysoce aromatická káva s vyrovnanou kyselostí, která potěší při jakékoliv příležitosti. Dominující oříškový tón vytváří jedinečnou chuť a vůni.

Balení obsahuje od každého druhu 50 gramů zrnkové nemleté kávy. Celkem tedy 150 gramů kávy.

Země původu Česká republika

Kde koupím Střední Amerika 1?

Nejenom Střední Amerika 1, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě