Střední Amerika 1

 
Kávová cesta kolem světa Střední Amerika 1
Střední Amerika 1
Střední Amerika 1
 
Balení 1 ks 220 Kč koupit
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Cena: 220,- / 1 ks

Mezi státy, kde má pěstování kávy důležitou roli, patří Nikaragua. V drsné krajině, donedávna zmítané občanskou válkou, se pěstuje káva, která je známa svojí jemnou a vyrovnanou chutí. Sousedící Honduras patří k zemím, které ocení zkušení cestovatelé, stejně jako znalci oceňují zde produkovanou kávu. Jsou věci neobjevené a ne příliš známé, které ale prostě stojí za pokus. Naproti tomu Mexiko je proslulou zemí s památkami indiánských kultur, krásným pobřežím a teplým mořem. Četné malé plantáže s kávovníky najdete v nížinách i vysoko v horách. Neváhejte a vydejte se na cestu, bon voyage!

NIKARAGUA JULIETA
Chuťově vynikající vyrovnaná káva s lehce nasládlým typicky voňavým aromatem. Tato káva, jemně pražená podle starých místních receptur, tvoří základ pro každé ráno a dává tak pevnost celému dni.

HONDURAS MARCALA MARESOL
Honduras produkuje kávovníková zrna dobré kvality, která se často vyznačují pikantní kyselostí a velmi vyváženou, až harmonickou chutí. Káva z vysokých poloh je dobré jakosti, vytříděného zrna a po upražení velmi úhledného vzhledu.

MEXICO ALTURA
Vysoce aromatická káva s vyrovnanou kyselostí, která potěší při jakékoliv příležitosti. Dominující oříškový tón vytváří jedinečnou chuť a vůni.

Balení obsahuje od každého druhu 50 gramů zrnkové nemleté kávy. Celkem tedy 150 gramů kávy.

Země původu Česká republika