Kávová cesta kolem světa Střední Amerika 2
Střední Amerika 2
Střední Amerika 2
 

Střední Amerika 2

Balení 1 ks 220 Kč koupit
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
 

Kávová cesta kolem světa Střední Amerika 2

Panamský průplav spojující Atlantský a Tichý oceán zná jistě každý školák, ale jak vynikající je panamská káva, vědí často jen znalci. Za svou jedinečnou chuť vděčí speciálnímu způsobu sušení, který byl převzat z Etiopie. Výbornou kávu najdeme i v sousední Kostarice. Plantáže v oblasti Tarazu jsou pověstné vysokou kvalitou pěstované kávy. Mezi významné producenty kávy patří i Guatemala. Exotická příroda a povětrnostní podmínky jsou důvodem, proč zdejší káva patří k nejkvalitnějším na světě. Guatemala je země s bohatou historií spojenou s kulturou starých Mayů. Neváhejte a vydejte se na cestu, bon voyage!

PANAMA DON PEPE
Tato káva je proslulá svou příjemně lehkou, oříškovou chutí a celkovou vyvážeností. Pochází z vysokohorských oblastí a patří k nejlepším kávám na světě.

KOSTARIKA TARAZZU LA PASTORA
Chuť postupuje od citrusové po květinovou, přechází v kořeněnou čokoládu s nádechem pražených mandlí. Káva má kořeněné aroma, vyváženou kyselost a bohatou, ušlechtilou chuť.

GUATEMALA TRES MARIA
Guatemalská Tres Maria je velmi harmonické a jemně ovocné chuti, připomínající tropické ovoce, s jemným přídechem čokolády. Nabízí excelentní tělo a přímo intenzivní vůni kvítí a pomerančových poupat.

Balení obsahuje od každého druhu 50 gramů zrnkové nemleté kávy. Celkem tedy 150 gramů kávy.

Země původu Česká republika