Koření Dýňové koření

Dýňové koření

Balení 40 g 48 Kč koupit Balení 80 g 96 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 120,- / 100 g
 

Dýňové koření

Velmi oblíbená tradiční podzimní směs koření na přípravu dýňového koláče, dýňových muffinů a dalších sladkých zákusků z dýní. Nebojte se ale toto koření použít při pečení dortů, perníků nebo do ovocných dezertů i z jiného ovoce.

Příjemnou náladu k podzimnímu sychravému počasí dýňové koření navodí přidáním do kávy nebo horké čokolády a samozřejmě je nezbytné pro přípravu dýňového sirupu a legendárního Pumpkin Spice Latte.

Tip pro vás: pokud máte kolem sebe dýně, kam se podíváte a hledáte nové recepty na dýňové pokrmy, vyzkoušejte naše speciální koření na dýňovou polévku nebo výborný recept na dýňovou polévku s Garam Masálou.

Chuť a vůně Nasládlá pikantní chuť.
Složení Dýňového koření
Země původu Německo
Etiketa pro Dýňové koření
 
Jak se dýňové koření řekne:
slovensky: Tekvicové korenie
anglicky: Pumpkin Spice
německy: Kürbis geschmack
francouzsky: Citrouille Épice
Druh kuchyně, ve které se Dýňové koření s oblibou používá
 
Na co se Dýňové koření většinou používá
 

Kde koupím Dýňové koření?

Nejenom Dýňové koření, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně Dýňového koření.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě