Dárkové sady koření Sada koření - Česká klasika
Sada koření - Česká klasika
Sada koření - Česká klasika
Sada koření - Česká klasika
 

Sada koření - Česká klasika

Balení 1 ks 595 Kč koupit
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
 

Sada koření - Česká klasika

Výběrová degustační sada 12 různého koření české kuchyně v kovových kořenkách. Sada má rozměr 22 x 17 cm. Jednotlivé kořenky mají průměr 5 cm a výšku 2 cm. Na spodní straně každé kořenky je popis obsahu.
 
Složení sady:
 
ADAMOVO MEDOVÉ KOŘENÍ
Složení: paprika, sůl (20 %), med (14 %), třtin. cukr, česnek, cibule, zázvor, kurkuma.
 
BYLINKOVÉ MÁSLO
Složení: petržel, sůl (34 %), cibule, kyselina citronová, pepř černý.
 
BYLINKY DO POLÉVKY
Složení: karotka, pastinák, pórek, celer list, pažitka, libeček, kmín.
 
KUŘE NA BYLINKÁCH
Složení: sůl (15 %), rozmarýn, bazalka, zázvor, cukr, cibule, česnek, paprika, lněné semínko.
 
PAPRIKA UZENÁ SLADKÁ
Výborná do polévky, na kuřecí maso a ryby. Přidáním uzené papriky do jídla docílíte chuti po uzeném masu i tam, kde žádné maso není. 
 
BYLINKOVÉ BRAMBORY
Složení: cibule smažená, petržel, tymián, pepř, saturejka, sůl (5 %), rozmarýn, paprika, oregano, cibule, fenykl, levandule, řepkový olej, mouka pšeničná.
 
HOUBOVÉ KOŘENÍ
Složení: sůl (29 %), sušené houby (hřib smrkový 50 %, žampion 50 %) (16 %), dextróza, kmín, pastinák, cibule, pepř, koriandr, inosinát sodný E631, houbové aroma, karamel E150C.
 
KOŘENÍ NA ROŠTĚNKY
Složení: česnek, cibule, zázvor, sůl (15 %), kardamom, kmín, pepř černý, rozmarýn, paprika sladká, koriandr.
 
KOŘENÍ NA SVÍČKOVOU 
Složení: karotka, petržel, cibule, nové koření, citronová kůra, sůl (15 %), pepř černý, bobkový list, tymián, jalovec, hřebíček.
 
KOŘENÍ NA BRAMBORÁKY
Složení: sůl (50 %), česnek, majoránka, pepř černý, maltodextrin.
 
GULÁŠOVÉ KOŘENÍ ANGULA
Složení: paprika sladká, cibule, rýžová mouka, pohanková mouka, sůl (5,7 %), kmín, muškátový květ, nové koření, pepř černý, fermentovaná soja, fermentovaná pšenice, ocet, fruktózový sirup, přírodní aroma.
 
ČARODĚJKA
Složení: sůl (30,2 %), koriandr, česnek, zázvor, kurkuma, paprika sladká a pálivá, pepř černý, majoránka, chilli, římský kmín, kmín, celer, hořčice bílá, lněné semínko, sezam, cukr, pískavice, fenykl, hřebíček, kardamom, kyselina citronová, máta, muškátový květ, nové koření, pepř bílý, skořice.
 

Sada celkem obsahuje 100 g koření.

Země původu Vyrobeno v České republice

Kde koupím Sada koření - Česká klasika?

Nejenom Sada koření - Česká klasika, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě