Dárkové sady koření Sada koření - Chilli papričky
Sada koření - Chilli papričky
Sada koření - Chilli papričky
Sada koření - Chilli papričky
 

Sada koření - Chilli papričky

Balení 1 ks 695 Kč koupit
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
 

Sada koření - Chilli papričky

Výběrová degustační sada 12 kovovými kořenkami s různými druhy chilli papriček a chilli koření. Sada má rozměr 22 x 17 cm. Jednotlivé kořenky mají průměr 5 cm a výšku 2 cm. Na spodní straně každé kořenky je popis obsahu.
 
Složení sady:
 
CHILLI HABANERO CELÉ
Dosahuje průměrné pálivosti 250 000 SHU. Kombinace pálivosti a delikátní chuti dělá z těchto papriček jedny z nejoblíbenějších přísad do ostrých omáček a jídel. 
 
CHILLI JALAPEÑO ZELENÉ A ČERVENÉ MLETÉ
Pocházejí z Mexika, jsou v porovnání s ostatními papričkami spíše mírně pálivé. Hodnota SHU se pohybuje okolo 10 000 jednotek pálivosti.
 
CHILLI BIRD’S EYE CELÉ
Celé plody této středně pálivé papričky používáme do nakládané zeleniny, podrcené jako dekorační ostré koření k masu i zelenině. 
 
KAJENSKÝ PEPŘ
Mletý kajenský pepř se přidává do různých omáček, marinád, gulášů. Název vznikl nesprávným překladem z angličtiny, kde "pepper" znamená pepř, ale i papriku.
 
CHILLI NAGA BHUT JOLOKIA MLETÉ
Chuť je svěží a plná a v okamžiku ucítíte nekontrolovatelné pálení (1 000 000 SHU), které odezní až po delší době. Užívá se v mexické kuchyni, vegetariánských jídlech, dušené zelenině k masu, do salsy, omáček, burritos a marinád.
 
CHILLI CAROLINA REAPER DRCENÉ
Celosvětově nejpálivější chilli papričky na trhu (2 000 000 SHU)  doporučujeme spíše zkušeným milovníkům pekla na jazyku. Pokud však najdete odvahu, papričky vás odmění nejen extrémní pálivostí, ale i sladkou chutí s tóny třešní, čokolády a skořice.
 
KOŘENÍ NA CHILI CON CARNE
Složení: sůl (10 %), chilli, římský kmín, česnek, paprika sladká, oregano, paprikový extrakt.
 
CHILLI KROUŽKY
Na kroužky nasekané chilli papričky. Používají se především pro dekorativní účely na pizzu, ryby, steaky nebo do polévek.
 
CHILLI PAPRIČKY DRCENÉ
Středně pálivé papričky. Slouží jako dekorační ostré koření k masu i zelenině. 
 
CHILLI NITĚ
Mají jemnou chuť, používají se především pro dekorativní účely na obložené mísy, pizzu, ryby, steaky nebo do polévek. 
 
CHILLI JALAPEÑO KOUŘOVÉ DRCENÉ
Kouřové aroma dodá jídlu příjemně uzenou pikantní chuť. Díky hrubě drcené formě se hodí k dekoraci grilovaných mas, na pizzu nebo k ochucení těstovin.
 
Sada celkem obsahuje 100 g koření.
Země původu Vyrobeno v České republice

Kde koupím Sada koření - Chilli papričky?

Nejenom Sada koření - Chilli papričky, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě