Koření na gyros paprikové

Koření na gyros paprikové

Balení 30 g 36 Kč koupit Balení 80 g 96 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 120,- / 100 g
 

Koření na gyros paprikové

Tato jemně pikantní směs koření dodá tradiční chuť a vůni řecké kuchyně nejen gyrosu nebo souvlaki, ale i jinému masu a zelenině připravované na grilu. Základem této směsi koření jsou klasické středomořské přísady jako je oregano, paprika, pepř a česnek.

Doporučené dávkování 1-2 vrchovaté polévkové lžíce koření na 1 kg masa
Recept Gyros si můžete snadno připravit i doma, i když nemáte vertikální gril. Nejsnazší domácí způsob přípravy gyrosu je na pánvi. Maso nakrájejte na úzké a tenké proužky a naložte je v marinádě z oleje, malého množství octa a koření na gyros a nechte několik hodin odpočívat. Naložené kousky masa osmažte při vysoké teplotě na pánvi.

Neodmyslitelnou součástí gyrosu je tradiční řecká omáčka tzatziki z jogurtu, okurky, kopru a česneku.
Země původu Slovensko
Etiketa pro paprikový gyros
Gyros nabízíme v těchto variantách
 
Jak se gyros řekne:
anglicky: Gyros seasoning
německy: Gyros Gewürzmischung
Druh kuchyně, ve které se gyros s oblibou používá
 
Na co se gyros většinou používá
 

Kde koupím paprikový gyros?

Nejenom paprikový gyros, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně paprikového gyrosu.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě