Koření Kreolské koření

Kreolské koření

Balení 30 g 42 Kč koupit Balení 60 g 84 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 140,- / 100 g
 

Kreolské koření

Inspirace pro tuto směs pochází od restauratérů z Réunion, kteří mají hlubokou znalost místní kreolské kuchyně. Tento ostrov nabízí kulinářské zážitky, které jsou stejně pestré, jako jeho historie.

Kreolská kuchyně Reunionu je vynikající směsí francouzských, afrických, indických a čínských vlivů, z nichž každý přispívá svými jedinečnými chutěmi a technikami. Od dráždivě pikantního „caris“ (kari) po lahodně sladký „chouchous“ (koláč). Bohaté tropické ovoce, čerstvé mořské plody a koření pěstované na horách dodávají kreolským pokrmům výraznou chuť, která přetrvává dlouho po jídle.

Pro milovníky vegetariánské kuchyně tato Kreolská kořenící směs poskytuje dokonalé chutě salátům, artyčokům nebo feta sýru. Skvěle se hodí k zelenině jako je hlávkový salát, rajčata, okurky a lilek. Milovníci masa ocení dokonalou souhru s hovězím nebo vepřovým masem. Samozřejmě nesmíme zapomenout na mořské ryby jako např. pražma nebo tuňák.

Země původu Německo
Etiketa pro Kreolské koření
Druh kuchyně, ve které se Kreolské koření s oblibou používá
 
Na co se Kreolské koření většinou používá
 

Kde koupím Kreolské koření?

Nejenom Kreolské koření, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě