Koření Jalovec červený celý

Jalovec červený celý

Balení 30 g 33 Kč koupit Balení 60 g 66 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je dočasně vyprodáno Napište mi, až bude skladem
Jednotková cena: 110,- / 100 g
 

Koření Jalovec červený celý

Plody červeného jalovce jsou na rozdíl u nás běžného černého jalovce obecného měkčí a mají mírně nasládlou, ale ostrou chuť. Červený jalovec se používá především při přípravě zvěřiny jako je kančí, srnčí maso nebo pernaté zvěře. Rovněž se ale velmi dobře hodí i pro vepřové, hovězí nebo třeba husu. Chuť jalovce také příjemně doplňuje jablka a kyselé zelí.

Z koření se výborně kombinuje s bobkovým listem, českým kmínem, tymiánem nebo saturejkou. Červený i černý jalovec je rovněž základní ingrediencí do ginu.

Kde se pěstuje Řecko, Portugalsko, Španělsko, Maroko a na Balkáně.
Země původu Makedonie
Etiketa pro červený jalovec
 
Jalovec nabízíme v těchto variantách
 
Jak se jalovec řekne:
latinsky: Juniperus oxycedrus
Druh kuchyně, ve které se jalovec s oblibou používá
 
Na co se jalovec většinou používá
 

Kde koupím červený jalovec?

Nejenom červený jalovec, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně červeného jalovce.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě