Koření Barbecue Los Angeles

Barbecue Los Angeles

Balení 40 g 48 Kč koupit Balení 80 g 96 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 120,- / 100 g
 

Koření Barbecue Los Angeles

Tato typická kalifornská směs koření na barbecue je perfektní pro každého, kdo si chce vychutnat autentickou chuť amerického BBQ v pohodlí své kuchyně. Směs koření není jen sladká a kořeněná, ale přináší i ostré povzbuzení chilli papriček, které dodá vašim grilovaným lahůdkám sofistikovanost a hloubku. Je ideální pro přípravu marinády na maso i ryby ve stylu tradičního barbecue v Los Angeles.

Toto grilovací koření je klasikou mezi mnoha typickými americkými chutěmi na barbecue, zejména těmi, které se nacházejí podél rozsáhlého pobřeží Kalifornie. Ať už se chystáte na žebírka, vepřovou plec nebo drůbež, tato vybraná směs dodá každému masu správnou chuť, což ji činí univerzální volbou pro všechna vaše grilovací dobrodružství.

V Americe není BBQ pouze příprava jídla. Je to umění, tradice a oslava chutí. Spojuje přátele a rodiny dohromady a nabízí jim moment, kdy si mohou vychutnat dobré jídlo a dobrou společnost. Naše směs koření vám umožňuje zažít tuto milovanou tradici a rozmanité chutě BBQ v Los Angeles, připomínající slunné a živé vibrace Kalifornie.

Recept Jednoduchý recept pro inspiraci:
Z oleje a tohoto grilovacího koření si připravíme marinádu, kterou důkladně potřeme pořádný kus vepřové krkovičky a necháme přes noc marinovat v chladničce. Dvě hodiny před přípravou vyndejte maso z lednice a pečte pomalou metodou na grilu při cca 130°C. Samozřejmě jej můžete péct i v běžné troubě. Maso je hotové po 6 hodinách nebo po dosažení teploty jádra 90 °C. Poté byste jej měli na hodinu zabalit do alobalu a nechat odpočinout. Podávejte s lahodnou domácí barbecue omáčkou.
Země původu Německo
Etiketa pro Barbecue Los Angeles
Druh kuchyně, ve které se Barbecue Los Angeles s oblibou používá
 
Na co se Barbecue Los Angeles většinou používá
 

Kde koupím Barbecue Los Angeles?

Nejenom Barbecue Los Angeles, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě