Koření Cibule mletá

Cibule mletá

Balení 40 g 32 Kč koupit Balení 80 g 64 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 80,- / 100 g
 

Koření Cibule mletá

Už žádné slzy při krájení čerstvé cibule a žádné překvapení velkými kousky cibule ve vašich pokrmech. S touto jemně mletou sušenou cibulí získáte dokonale hladkou konzistenci pomazánek nebo omáček s nádechem cibulové chutě v každém soustu.

Chuť a vůně mleté sušené cibule
Naše mletá cibule přináší všechny ty lákavé chutě a aroma čerstvé cibule, aniž byste museli uronit jedinou slzu nebo ztráceli čas loupáním a krájením cibule. Její chuť je jemnější než má čerstvá cibule, což z ní dělá ideálního společníka pro jemné omáčky, nádivky nebo marinády, do kterých hledáte příjemnou, ale výraznou cibulovou příchuť.

Univerzální služebník k vašim službám
Ať už se chystáte připravit omáčku na špagety, která vyvolá potlesk, nebo třeba pomazánku, která promění obyčejný chléb v kulinářské dílo, sušená mletá cibule je vaším pomocníkem, který je vždy po ruce. Skvěle se hodí do masových směsí, kde dodá šťavnatost bez nadměrné vlhkosti, což je přesně to, co potřebujete pro dokonalé karbanátky nebo plněné papriky.

Stejně jako její granulovaný sourozenec, i mletá cibule si vyžaduje jemnou péči při tepelné úpravě. Abychom se vyhnuli připálení a zachovali její bohaté aroma, je dobré ji přidávat do pokrmů v pozdějších fázích vaření nebo smažení.

Proč přidat mletou cibuli do vaší spižírny?
Protože vám usnadní život! Ušetříte čas, energii a získáte ingredienci, která vám umožní hrát si s chutěmi na úplně nové úrovni.

Objevte kouzlo sušené mleté cibule a dejte svým pokrmům ten pravý šmrnc. Protože v konečném důsledku jsou to právě malé detaily, jako je perfektně vyvážená cibulová chuť, které promění dobré jídlo v nezapomenutelný zážitek.

Chuť a vůně Uchovává si chuť i vůni cibule čerstvé, je jemnější, ne tak ostrá.
Kde se pěstuje Prakticky po celém světě, nejvíce v Asii, Evropě, Americe a na Středním východě.
Na co se používá Široké použití: omáčky, polévky, pomazánky, mletá i dušená masa, skvělá přísada do špenátu, luštěnin, rýže, slaného pečiva.
Země původu Indie
Etiketa pro mletou cibuli
Jak se cibule řekne:
latinsky: Allium cepa
slovensky: cibuľa
anglicky: onion
německy: Zwiebel
francouzsky: oignon
Druh kuchyně, ve které se cibule s oblibou používá
 

Kde koupím mletou cibuli?

Nejenom mletou cibuli, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně mleté cibule.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě