Koření Barbecue Churrasco

Barbecue Churrasco

Balení 40 g 48 Kč koupit Balení 80 g 96 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 120,- / 100 g
 

Koření Barbecue Churrasco

Portugalský výraz Churrasco není jen slavný kulinářský termín. Je to uctívaná grilovací tradice, která vznikla v jižních oblastech Brazílie. Gauchos, neboli brazilští kovbojové, připravovali velké kusy masa, nabodávali je na kovové tyče a pomalu je pekli nad otevřeným plamenem nebo na dřevěném uhlí.

Výsledkem je šťavnatý, měkký a chutný pokrm, obvykle podávaný s řadou příloh, jako je rýže, fazole a salát. Churrasco není jen způsob vaření, ale oslava soudržnosti, rodiny a brazilského způsobu života, který se z rozlehlých pamp přemístil do rušných ulic brazilských velkoměst.

Tato Barbecue Churrasco směs koření má středně pikantní profil, který harmonicky doplňuje špíz nebo steak z hovězího, vepřového, jehněčího nebo drůbežího masa. Tato směs zvýrazňuje chuť a dodává jí typický brazilský nádech. Pokud máte rádi ostré chutě, přidejte trochu mletých Habanero chilli papriček.

Využití této směsi koření ale nekončí jen u grilovaného masa. Koření může být také skvělým doplňkem k proslulé brazilské fazolové polévce, grilované zelenině a dalším vegetariánským pokrmům, což dokazuje, že Churrasco opravdu zahrnuje různorodé chutě Brazílie.

Recept

Recept na grilovaná žebírka ve stylu Churrasco BBQ


Ingredience:
6 lžic sójové omáčky
6 lžic suchého sherry
6 lžic medu
2 čajové lžičky koření Barbecue Churrasco
250 ml oblíbeného rostlinného oleje
2 kg vepřových žebírek

Postup:
Všechny složky smíchejte a hotovou marinádou důkladně žebírka potřete a marinujte přes noc v lednici. Při grilování pokapejte žebírka zbývající marinádou pro extra chuť.
Země původu Německo
Etiketa pro Barbecue Churrasco
Jak se barbecue churrasco řekne:
anglicky: BBQ Churrasco
Druh kuchyně, ve které se Barbecue Churrasco s oblibou používá
 
Na co se Barbecue Churrasco většinou používá
 

Kde koupím Barbecue Churrasco?

Nejenom Barbecue Churrasco, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě