Koření na taco

 
Koření na taco
Balení 40 g 48 Kč koupit Balení 80 g 96 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Jednotková cena: 120,- / 100 g Cena: 120,- / 100 g

Tato směs koření, pečlivě připravená ze směsi prvotřídních ingrediencí, vás přenese přímo do pulzujících ulic Mexika. Každá složka je promyšleně vybrána tak, aby vytvořila harmonické spojení chutí, které vaše tacos pozvedne na zcela novou úroveň lahodnosti.

Proměňte své mleté maso, ať už hovězí, kuřecí, nebo vegetariánské alternativy, ve fiestu chutí. Stačí, když naši směs koření důkladně promícháte s obsahem tacos a necháte vůně proniknout a naplnit každé sousto neodolatelnou pikantností a teplem.

Sytá chuť a barva papriky společně s kurkumou připraví scénu, zatímco cibule dodá náplni taco hloubku a komplexnost. Ohnivý náboj chilli papriček spojený se sladkou dextrózou probudí vaše chuťové pohárky a je dokonale vyvážen zemitým kmínem a aromatickým oreganem. Závěrečný dotek česnekuvše spojí a vytvoří dráždivou symfonii chutí.

Naše směs koření Taco se hodí nejen k přípravě masových náplní, ale můžete ji použít i k vylepšení vegetariánských nebo veganských tacos a dodat tak svým výtvorům lahodnou chuť. Nechte se unést svou kulinářskou kreativitou a prozkoumejte nekonečné možnosti této všestranné směsi koření.

Druh kuchyně, ve které se Koření na taco s oblibou používá
 
Na co se Koření na taco většinou používá
 
Země původu Německo