Koření na taco

Koření na taco

Balení 40 g 48 Kč koupit Balení 80 g 96 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 120,- / 100 g
 

Koření na taco

Tato směs koření, pečlivě připravená z prvotřídních ingrediencí, vás přenese přímo do pulzujících ulic Mexika. Každá složka je promyšleně vybrána tak, aby vytvořila harmonické spojení chutí, které vaše tacos pozvedne na zcela novou úroveň lahodnosti.

Proměňte své mleté maso, ať už hovězí, kuřecí, nebo vegetariánské alternativy, ve fiestu chutí. Stačí, když naši směs koření důkladně promícháte s obsahem tacos a necháte vůně proniknout a naplnit každé sousto neodolatelnou pikantností a teplem.

Sytá chuť a barva papriky společně s kurkumou připraví scénu, zatímco cibule dodá náplni taco hloubku a komplexnost. Ohnivý náboj chilli papriček spojený se sladkou dextrózou probudí vaše chuťové pohárky a je dokonale vyvážen zemitým kmínem a aromatickým oreganem. Závěrečný dotek česneku vše spojí a vytvoří dráždivou symfonii chutí.

Naše směs koření Taco se hodí nejen k přípravě masových náplní, ale můžete ji použít i k vylepšení vegetariánských nebo veganských tacos a dodat tak svým výtvorům lahodnou chuť. Nechte se unést svou kulinářskou kreativitou a prozkoumejte nekonečné možnosti této všestranné směsi koření.

Země původu Německo
Etiketa pro Koření na taco
Druh kuchyně, ve které se Koření na taco s oblibou používá
 
Na co se Koření na taco většinou používá
 

Kde koupím Koření na taco?

Nejenom Koření na taco, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě