Koření Café de Paris

Koření Café de Paris

Balení 30 g 39 Kč koupit Balení 60 g 78 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 130,- / 100 g
 

Koření Café de Paris

Směs koření Café de Paris je pravou lahůdkou pro milovníky francouzské kuchyně. Jemná bylinková směs je vynikající pro přípravu sýrových a smetanových omáček, dresinků, bylinkového másla a mnoha dalších pokrmů. Je ideální pro kuřecí, hovězí a rybí maso, zejména při grilování.

Toto koření je pojmenované po vyhlášené omáčce Café de Paris, která je servírována ke steakům v prestižní ženevské restauraci stejného jména od 30. let 20 století.

Ve směsi koření Café de Paris najdeme petržel, bazalku, majoránku a oregano, které tvoří bylinkovou základnu s jemným, ale výrazným tónem. Paprika a cibule dodávají mírnou sladkost a hloubku chuti, zatímco sůl a cukr vyvažují a zesilují chutě ostatních ingrediencí. Česnek přidává jemnou štiplavost, která dokonale doplňuje ostatní chutě.

Kromě přípravy omáček a dresinků můžete toto koření také použít pro ochucení bylinkového másla, které se skvěle hodí jak na grilované maso, tak i na rozpečenou bagetu nebo pro přípravu bylinkových brambor.

Koření Café de Paris je špičkovým produktem, který obohatí jakoukoli kuchyni. Tato jedinečná a jemná směs vám přinese autentickou chuť francouzské kuchyně přímo k vám domů.

Doporučené dávkování 2 vrchovaté polévkové lžíce koření na 1 kg masa, 1 l omáčky, popř. 250 g másla
Složení koření Café de Paris
Země původu Česká republika
Etiketa pro koření Café de Paris
Druh kuchyně, ve které se Koření Café de Paris s oblibou používá
 
Na co se Koření Café de Paris většinou používá
 

Kde koupím koření Café de Paris?

Nejenom koření Café de Paris, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně koření Café de Paris.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě