Koření Sůl mořská se zeleným čajem

Sůl mořská se zeleným čajem

Balení 40 g 56 Kč koupit Balení 80 g 112 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 140,- / 100 g
 

Koření Sůl mořská se zeleným čajem

Kombinace křehkých solných krystalů a zeleného čaje otevírá dveře kulinářského nebe, ve kterém se jemné chutě dokonale mísí v jeden celek.

Jemný podtón zeleného čaje se perfektně hodí jak do asijských rýžových pokrmů, tak i do zeleninových jídel, na drůbež, rybymořské plody, polévky nebo jemné omáčky.

Sůl se zeleným čajem snadno při vaření použijete jako atraktivní náhradu za běžnou sůl. Doporučujeme ji použít na závěr tepelné přípravy nebo při servírování, kde její zelená barva přidá vašemu stolování originální vizuální efekt.

Země původu Německo
Etiketa pro Sůl mořská se zeleným čajem
Druh kuchyně, ve které se Sůl mořská se zeleným čajem s oblibou používá
 
Na co se Sůl mořská se zeleným čajem většinou používá
 

Kde koupím Sůl mořská se zeleným čajem?

Nejenom Sůl mořská se zeleným čajem, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě