Koření Pepř cibulový

Pepř cibulový

Balení 30 g 30 Kč koupit Balení 80 g 80 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 100,- / 100 g
 

Koření Pepř cibulový

Kombinace cibule a pepře napovídá, že tato směs koření si skvěle rozumí s pečeným i grilovaným masem jako jsou steaky, bifteky, ryby, drůbež nebo zvěřina. Zvláště můžeme doporučit husu nebo kachnu na cibulovém pepři.

Tím ale možnosti použití cibulového pepře rozhodně nekončí, protože se i výborně hodí do mletého masa na karbanátky nebo hamburgery.

Určitě by byla škoda omezovat použití cibulového pepře jen na masité pokrmy. Připravit si můžeme jemně pikantní zálivku na zeleninový salát nebo koření přidat k pečeným či šťouchaným bramborám a na dušenou nebo grilovanou zeleninu. Cibulový pepř se také dobře snoubí s chutí čerstvých rajčat, ze kterých můžeme připravit báječný salát.

Chuť a vůně Dominantní chuť cibule s jemnou pikantností pepře.
Doporučené dávkování 1-2 vrchovaté polévkové lžíce koření (max. 30 g) na 1 kg masa nebo 500 g zeleniny
Recept Tip na jednoduchý, ale výborný cibulový dip ke grilovanému masu: stačí smíchat vrchovatou polévkovou lžíci cibulového pepře se 150 g zakysané smetany a 50 g jogurtu.
Země původu Švýcarsko
Etiketa pro cibulový pepř
Pepřové koření nabízíme v těchto variantách
 
Jak se pepřové koření řekne:
anglicky: Onion Pepper Seasoning
německy: Zwiebel-Pfeffer Gewürz
Druh kuchyně, ve které se pepřové koření s oblibou používá
 
Na co se pepřové koření většinou používá
 

Kde koupím cibulový pepř?

Nejenom cibulový pepř, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně cibulového pepře.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě