Bio koření Tymián BIO

Tymián BIO

Balení 20 g 36 Kč koupit Balení 50 g 90 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 180,- / 100 g
 

koření Tymián BIO

Tymián se užívá pro svou výraznou chuť i vůni samostatně nebo jako součást směsí koření na ryby, drůbež, zvěřinu a do sekané. Tip pro Vás: smíchejte tymián s bazalkou, oregánem a případně majoránkou a vzniklou směsí posypte pizzu s rajčaty a sýrem. 

Z tymiánu připravíte také dobrý bylinkový čaj.

Chuť a vůně Nahořklá chuť s podtóny hřebíčku a kafru.
Kde se pěstuje Středomoří, Evropa
Na co se používá Do polévek, omáček, nádivek, paštik, dresinků, marinád, sýrů, bylinkových másel, při dušení i pečení masa, na ryby, pizzu, těstoviny, při přípravě zeleninových a luštěninových pokrmů.
Země původu Německo, Egypt, Maroko
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce mimo EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.
Etiketa pro BIO tymián
Tymián nabízíme v těchto variantách
 
Jak se tymián řekne:
jiné názvy: vlašská mateřídouška, dymián, thým vonný, démut, římská mateřídouška
latinsky: Thymus vulgaris
slovensky: tymián
anglicky: thyme
německy: Thymian
francouzsky: thym
Druh kuchyně, ve které se tymián s oblibou používá
 
Na co se tymián většinou používá
 

Kde koupím BIO tymián?

Nejenom BIO tymián, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně BIO tymiánu.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě